ورود به مدبر
     
HTML

دبيرستان دوره اول دخترانه هيئت امنايي حضرت زينب (س)   - تاريخ تأسيس  1358

اين واحد آموزشي با نام حضرت زينب(س) مزين گرديده كه در ذيل مختصري در شرح حال اين بانوي بزرگوار ذكر شده است:

زينب در لغت به معناي زينت پدر و نام آن حضرت به صورت وحي بر پيامبر اكرم (ص) نازل شد.

ايشان  دختر اميرمؤمنان حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و در  پنجم جمادي الاولي سال پنجم هجري چشم به جهان گشودند و در چهاردهم رجب سال 62 هجري در شهر شام به شهادت رسيدند.

فضايل آن حضرت از حيث علم، تقوي و ملكات فاضله  چون مادر بزرگوارشان است. در واقعه كربلاي حسيني لحظه اي برادر بزرگوارشان را تنها نگذاشتند و پرچم پرافتخار اسلام را به سرمنزل مقصود رساندند. ازخودگذشتگي حضرت  زينب(س) مكمل شهادت  امام حسين(ع) است.

اميد است : دختران حضرت زينب(س)، اين بانوي عزيز و ارجمند را الگوي خود قرار داده و با سعي و تلاش و تو كل به ايزدمنان رهرو راه ايشان باشند و ما نيز شاهد موفقيت روافزون آنان در تمامي مراحل زندگي باشيم.

     
گفتگوی آنلاین
اتاقهای گفتگو
اتاقی تعریف نشده است
نام:
     
تبریک تولد
تولد این عزیزان را تبریك عرض می نماییم :
فرخنده لطفی
روز تولد : 5 فروردین

فاطمه رجبیون
روز تولد : 8 فروردین

الینا قندی پورطهرانی
روز تولد : 9 فروردین

ریحانه بدرقلی زاده
روز تولد : 4 فروردین

کیمیاسادات حسینی
روز تولد : 7 فروردین

پرنیا شکوئی زاده
روز تولد : 7 فروردین

آریانا لیائی
روز تولد : 8 فروردین

     
گروه های آموزشی
     
نظر سنجی
1. با انتخاب گزینه های مورد نظر، دیدگاه خود را نسبت به سایت مدرسه اعلام نمایید.




  مناسبت ها  
   
  درج مطلب  
قابل توجه اولیای گرامی
کارنامه آزمون جامع و کارنامه اسفندماه به دانش آموزان تحویل داده شد.
برنامه پیش آزمون نوبت دوم نیز ضمیمه گردید.
با تشکر - شورای دبیرستان دوره اول حضرت زینب(س)
**************************

نفرات ممتاز  پايه هفتم

هليا ابراهيمي – پرتو اسماعيل زاده

عسل پوراشرف – زهرا حسين زاده

پريا خاني – ملينا دلشاد

آرميتا رضائي –آميتيس طلوعي

ديانا قوساري- ستايش كريمي

روژين مسگري – سوگل وفائي

نفرات اول  پايه هفتم

كيانا ارجمند كرماني-ياسمين اسماعيل زاده

پرنيا اسمعيلي –زهرا توكلي

دريس حقيقي مرام –آيناز دهقان

نيلوفر رحيمي كيا – پارميس سلگي

شيدا شريفي – نگار ظروفچي

رعنا فتحي – ديبا فدائي

عسل مودت

نفرات دوم   پايه هفتم

مرسا ابراهيمي – تينا ايزي

حسنا بخشي دخت – درسا توكلي

ريحانه خوشدل – عسل عيوضي

نفرات دوم پايه هشتم

يلدا بهزاد زاده – هليا سادات حسيني

شقايق مختاري –هيوا معمار

زهرا ميرصادقي

نفرات سوم    پايه هفتم

رژينا بروغني-فاطمه تقدسي

پرنيان حسن پور –نيكي سعادت مند

دينا فدائي –شيدا نيكوكلاه

نفرات ممتاز پايه هشتم

مهرسا آذرشين –سيده پانيذ احمدي

ساينا اخوان –ملينا پروانه- هليا نظري

زهرا تقدسي –ريحانه جنگجوي طبس

ملينا حاجي ميرزا آقاسي –آترين زكي خاني

حنانه سادات شيرازي-آرتميس عادلي

مبينا عليان – النا گاييني

زهرا سادات ميركمالي –سيده مهربان يوسفيان مقدم

نفرات اول  پايه هشتم

فاطمه احمدي –مرسده اعلم – ثنا بيدخام

النا چاوشي –پانيذ خادم پور – نيوشا خواجه پور

رايحه رستمي –رومينا سادات سرمن رعا

آيدا شهبازي - سارا شيخ الائمه

نگين عزت كمالي – عسل غفوري

ترمه هاشم الحسيني

نفرات دوم   پايه هشتم

يلدا بهزاد زاده هليا سادات حسيني

شقايق مختاري هيوا معمار

زهرا ميرصادقي

نفرات سوم پايه هشتم

فاطمه آب پرور – مليكا تركمان

درناز جليلي محمودي –ريحانه حسنوند

ديبا خطيب لو – درسا شيرمحمدي

زهرا جاویدنیا - مبينا نژاد عبداله

نفرات ممتاز پايه نهم

صبا احمدي  -مديسا ايرجي-زهرا  باغيان

آریانا بایرامی - ليليا بقائي – پارميس پژمان – شهرزاد پژمان

الهه پورعلمداري – نشاط پويان فر – نرگس توسلي

شادان حاتمي –كيميا سادات حسيني –ساريناخوشنظر  - ريحانه دحاسي

درسا دولتخواه – مريم ديده خاني

روژين رباعي –ياسمن رخوا-مانلي سادات رضوي

فاطمه سادات رضوي –غزاله زارع –پانيذ ستايشگر

نهال سادات سخائي –يگانه سليمي

پرستو سينائي - آريانا شهاب الملكي

طهورا طاهري زاده – مليكا عباس نژاد

آگرين عبدالحسيني – هستي علامه زاده

مهديه علائي  - زهرا كارآموزيان

پرستو كاظمي –سارامنادي-سما موحدي

پارميدا مهدوياني – باران ميرمحمد علي  

تينا ناصر – نازنين نوري

غزل نوعي ماسوله – پانته آ سادات هاشمي

نفرات اول  پايه نهم

آرميتا ابريشم – مليكاسادات حاجي زوار

سالينا خدادگان- شانيا دبستاني

بيتا راستي – سوگل سلامت

پانا سلطاني – نيوشا شفاپور طهراني

سارينا عرب - مديسا غلامي

آريانا فدائي كرماني – دريا فضل الهي

فاطمه قديري – عطيه كريم نژاد

كيميا هداوند

نفرات دوم پايه نهم

بهار اسكندري – الميرا اميري

كيميا جوهري – حنانه حاجي كاظم نيلي

پانيذ حسين خاني – پريا رازاني زاده

مليناكفاش طهراني – عسل وصالي

نفرات سوم    پايه نهم

صبا امامي – محدثه بليدئي

نهال پور محمدنامور – بهار حسني پارسا

روژان خسروان اصفهاني – راشين زرگر

سوگل صيرفي – پارميدا عبدالملكي

آتنا مظفري

 

به نام او

***** اولیای گرامی پایه هفتم و هشتم

با سلام و احترام، همانطور که مطلعید ، آزمون سلامت روان و رفتاری برای همه دانش آموزان پایه هفتم و هشتم در سایت همگام به آدرس www.hamgam.medu.ir   بارگذاری شده است.

با توجه به اهمیت آزمون در مدارک تحصیلی دانش آموزان، شرکت در آزمون الزامی است.

نام کاربری و رمز به دانش آموزان داده شده و زمان آزمون حداکثر تا تاریخ 30/10/97 می باشد. ( دانش آموزان در حین انجام آزمون روی ثبت موقت کلیک نمایند و در انتها حتما ثبت نهایی را تیک بزنند)

------------------------------------------------------------

آزمون های کلاسی نیمه دوم سال 98-97 دبیرستان دوره اول حضرت زینب (س)

4شنبه

3/11/97

ادبیات

4شنبه

10/11/97

علوم

2شنبه

15/11/97

ریاضی

4شنبه

24/11/97

آزمون جامع به صورت تستی از همه دروس

2شنبه

29/11/97

مطالعات

4شنبه

1/12/97

زبان

2شنبه

6/12/97

عربی

4شنبه

8/12/97

قرآن

شنبه

11/12/97

دینی

 
  • برنامه پیش آزمون نوبت دوم که در سال 98 برگزار خواهد شد قبلا در تقویم اجرایی درج شده است.

طرح ایران مهارت

 

اولیای گرامی

همانطور که مطلعید ؛ طبق بخشنامه ارسالی از اداره کل مبنی بر اجرای طرح ایران مهارت که در بالا آمده ، به دلیل اینکه دانش آموزان در پایان دوره تحصیلی علاوه بر گذراندن دوره های تئوری ، دوره های عملی را نیز باید بگذرانند اجرای این طرح برای مدارس الزامی شده است.

با توجه به اینکه این واحد آموزشی علاوه بر ساعت درسی مصوب ، ساعت فوق برنامه مدارس هیئت امنایی نیز را دارد، برنامه این کلاسها در روزهای 5شنبه و بعد از ساعت درسی قرار داده شد ولی به دلیل حدنصاب نرسیدن تشکیل نشد.

لذا به دلیل اهمیت طرح ایران مهارت در شورای مدرسه تصمیم گرفته شد با همکاری دبیر هنر و فن آوری ( سرکارخانم حسین زاده و سرکارخانم یاقدوس) کلاسها با طرح درس فنی و حرفه ای در ساعت حضور دانش آموزان درمدرسه انجام شود و فقط آزمون و صدور گواهی در پایان سال انجام گیرد و اولیای بزرگوار فقط هزینه آزمون و گواهی را پرداخت نمایند؛ ضمنا این آزمون توسط سازمان فنی و حرفه ای در خردادماه برگزار می شود.

به امید موفقیت و پیشرفت عزیزانمان در همه امور شورای دبیرستان دوره اول حضرت زینب (س)

 
****************************************************************

به نام او

ولی گرامی

با سلام و احترام

تقویم اجرای و برنامه یکساله آموزشی و پرورشی به صورت دفترچه به همه دانش آموزان ارائه شد.

خواهشمند است مطالب و جدول های زمان بندی مندرج در دفترچه را با دقت مطالعه نمایید.

تقويم اجرايي 97-98.pdf

***********************************************************************************************

 

اولیای بزرگوار

کلاسهای تقویتی نوبت اول و کلاسهای ایران مهارت

طبق جدول ذیل تشکیل می گردد.

کلاسهای ایران مهارت.docx

 

***********************************************************************************************

قابل توجه دانش آموزان ادبیات خوارزمی:

تصاویر مربوط به انشا:

تصاویر.docx

 

***********************************************************************************************

اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان سال تحصیلی 98-97

دبیرستان دوره اول حضرت زینب (س)

ردیف

نام ونام خانوادگی

سمت

نام دانش آموز

کلاس

1

آقای عطا ابریشم

رئیس

آرمیتا ابریشم

3/9

2

آقای ابوالفضل ابراهیمی

نائب رئیس

آناهیتا ابراهیمی

1/9

3

خانم لیلا نوین

منشی و رابط

بهار اسکندری

3/9

4

خانم حوریه جهانبانی

اصلی

پرنیان حمیدی

4/7

5

آقای احمد آب پرور

اصلی

فاطمه آب پرور

1/8

6

آقای سعید خوش نظر

اصلی

سارینا خوش نظر

1/9

7

آقای علی صابری

اصلی

عسل صابری

3/7

8

خانم صوفیا علیخانی

اصلی

دیبا خطیب لو

4/8

9

آقای احمد خانی

علی البدل

پریا خانی

3/7

10

آقای داریوش جلیلی

علی البدل

درنا جلیلی

2/8

11

خانم فرحناز غفاری

علی البدل

فاطمه قدیری

5/9

 

 

جدول زمان بندی جلسات انجمن دبیرستان دوره اول حضرت زینب (س)

ردیف

تاریخ

روز

جلسه

1

25/7/97

4شنبه

انجمن

2

21/8/97

2شنبه

انجمن

3

12/9/97

2شنبه

انجمن

هیئت امنا

4

24/10/97

2شنبه

انجمن

5

15/11/97

2شنبه

انجمن

هیئت امنا

6

20/12/97

2شنبه

انجمن

7

26/1/98

2شنبه

انجمن

8

9/2/98

2شنبه

انجمن

هیئت امنا

9

6/3/98

2شنبه

انجمن

10

تابستان متعاقبا اعلام میشود

2شنبه

انجمن

 

 

اعضای محترم هیئت امنا دبیرستان دوره اول حضرت زینب (س)

نام اعضا

نام دانش آموز

سمت

جناب آقای کلانتری

گیتی کلانتری

رئیس

جناب آقای عرب

سارینا عرب

اعضا

جناب آقای سرمن رعا

رومینا سادات سرمن رعا

اعضا

جناب آقای میغی

سارینا میغی

اعضا

جناب آقای ابریشم

آرمیتا ابریشم

رئیس انجمن

سرکارخانم لوطی شارخ

پریا رازانی زاده

اعضا

سرکارخانم شمس

مارال اسکندری

اعضا

سرکارخانم اسلامی مقدم

 

معاون

سرکارخانم اسلامی

 

مدیر

سرکارخانم نسرین نجفی

 

معاون

سرکارخانم سحر ملکی

 

نماینده دبیران

 

 

جدول زمانبندی جلسات

ردیف

تاریخ

روز

1

16/7/97

2شنبه

2

14/8/97

2شنبه

3

12/9/97

2شنبه

4

17/10/97

2شنبه

5

15/11/97

2شنبه

6

13/12/97

2شنبه

 

سال آینده متعاقبا اعلام میگردد

 

 

با تشکر – زهرا اسلامی

مدیر دبیرستان دوره اول حضرت زینب (س)

***********************************************************************************************

آزمون های هفتگی دبیرستان دوره اول حضرت زینب (س)

 

ساعت

تاریخ

روز

درس

ردیف

8:20-7:45

23/7/97

دوشنبه

ریاضی

1

8:20-7:45

25/7/97

چهارشنبه

معارف اسلامی

2

8:20-7:45

30/7/97

دوشنبه

علوم

3

8:20-7:45

7/8/97

دوشنبه

ادبیات فارسی

4

8:20-7:45

14/8/97

دوشنبه

مطالعات

5

8:20-7:45

21/8/97

دوشنبه

زبان خارجه

6

8:20-7:45

28/8/97

دوشنبه

عربی

7

8:20-7:45

5/9/97

دوشنبه

ریاضی

8

8:20-7:45

12/9/97

دوشنبه

علوم

9

8:20-7:45

14/9/97

چهارشنبه

مطالعات

10

8:20-7:45

19/9/97

دوشنبه

امتحان جامع

11

8:20-7:45

26/9/97

دوشنبه

ادبیات فارسی

12

8:20-7:45

28/9/96

چهارشنبه

زبان خارجه

13

 

***********************************************************************************************

برنامه مطالعاتی پایه نهم سال تحصیلی 98-97

اینجا کلیک کنید : برنامه مطالعاتی پایه نهم.docx

***********************************************************************************************

برنامه مطالعاتی پایه هفتم و هشتم سال تحصیلی 98-97

***********************************************************************************************

 

***********************************************************************************************

با درج آدرس تلگرام زیر در گوشی خود به ما بپیوندید و اخبار مدرسه را مشاهده نمایید https://telegram.me/zeynab22221035

 ارسال پیام از طرف اولیا با برنامه واتساپ و شماره تلفن همراه مدرسه: 09105378203

 

***********************************************************************************************

 
نتایج نوبت دوم 9697

دانش آموزان ممتاز پایه نهم

سیتا اسکندری مهسا امیری بهار بابایی

فاطمه باوی عطیه برادران شانیا بوستانی

یلدا بیابانکی آناهیتا پارساتبار - فریما سادات تقدس

ساغر توفیقیان هستی ثابت ابراهیمی -  صبا حجتی

کیمیا حیدری فر سیده مطهره خالقی -  پارمیس خراسانی زاده

آریانا خفاف شریف ترنم خورسندی - دیانا خیرخواه

حورا دانای علمی سارا دبیری -  کیمیا دولت آبادی

دینا دهقان هیوا دیان آنیتا رجبی

سیده یاسمن رحمتی هانیه رضایی کیمیا رنجبر

ملینا رییسی نژاد آرزو زاج فروشان حنانه زمانی

یاسمن زمانیان غزل سعید آذری فریما سیفی

آرمیتا شاه محمدی فاطمه شکاری نسترن شکرریز

آرتا صالحی زینب صالحی زاده صبا صبور روح مفرد

هلیا صداقت مهتا صمدزاده گلبرگ طریقی

مبینا عرب زاده هلیا عظیم زاده پانته آ عظیمی پور

سحر غنی مشهدی یاس فاطمیه عسل قاسمی

روژینا قاسمی زاده زهرا قربانی ثنا قرمزی

مائده کریمی گیتی کلانتری کیمیا کوکلان

عطیه کیانی ایلگار محبوبی فاطمه محمدزاده

نیکی محمدی درسا مدبر الیانا مرادی

نادیا مرادیان آهی درسا ملکی بهار منقچی

نگین مهدیخانی نگین وطنی حلما هاشمی اصل - فاطمه یوسفی

دانش آموزان ممتاز پایه هشتم

مدیسا ایرجی زهرا باغیان پارمیس پژمان

شهرزاد پژمان الهه پورعلمداری نشاط پویان فر

شادان حاتمی کیمیا سادات حسینی سارینا خوشنظر

درسا دولتخواه روژین رباعی یاسمن رخوا

مانلی سادات رضوی غزاله زارع سوگل سلامت

پرستو سینایی آریانا شهاب الملکی طهورا طاهری زاده

ملیکا عباس نژاد هستی علامه زاده مهدیه علایی

زهرا کارآموزیان پارمیدا مهدویانی تینا ناصر

نازنین نوری غزل نوعی ماسوله پانته آ سادات هاشمی

دانش آموزان ممتاز پایه هفتم

مهرسا آذر شین سیده پانیذ احمدی ساینا اخوان

زهرا تقدسی زهرا جاوید نیا آترین زکی خانی

آیدا شهبازی حنانه سادات شیرازی آرتمیس عادلی

مبینا علیان- عسل غفوری متینا فخری مقدم

 النا گایینی- زهرا سادات میر کمالی هلیا نظری

ترمه هاشم الحسینی یلدا همتی مهربان یوسفیان

رتبه اول پایه نهم

نیکی پوریزدان پناه سارا خطیب زاده

غزل رضایی باران سالم

شینا سطوت - سارا شجایی

 کیمیا شیخ الاسلامی -  شیدا طریحی

الینا عبدی دینا مطلوب

سحر مقامی - سارا همایون

رتبه دوم پایه نهم

شایا آقاخان زاده آرینا آقایی

دیبا احمد تینا اسمعلیان

 ستایش امید علی - مبینا بهزاد زاده

آوین شجری -  ناتاشا شریفات

 صبا طهماسبی -  روژین عرب

 حدیث عظیم الشان - سودا قاسم زاده

هستی قدیری - رومینا قناعتی

آرزو گشانی

رتبه سوم پایه نهم

کیمیا اصغر پور - آتنا پارساییان

 کینا جهانگیری -  صدف مثنوی

  ملیکا منصوری فرد - پانیذ دیو سالار  سایه سعادت -  سارا قره باغی

 محدثه مرادیان -  شایا مهاجرانی

  پرنیان آقا سعیدی- لیلی سادات حسینی مینا شیخی - ونوس حاجی پروانه

 ملیکا علی اکبری  - تانیا قره باغیان

 آیسا قنبرزاده -  هلیا کی منش

 حانیه نایی - هستی وزیری

 مهتاب زمانی -  نوژان صدق گویان

رتبه اول پایه هشتم

صبا احمدی نرگس توسلی نیا

ملیکا سادات حاجی زوار

 نهال سادات سخایی فر

 یگانه سلیمی - سارینا عرب

 دریا فضل اللهی - ملینا کفاشی طهرانی

سارا منادی - سارا نادری

رتبه دوم پایه هشتم

آرمیتا ابریشم - لیلیا بقایی

حنانه حاجی کاظم - مریم دیده خانی

 نیوشا شفا پور - آگرین عبدالحسینی

رتبه سوم پایه هشتم

المیرا امیری آریانا بایرامی

نهال پور محمد پانیذ حسین خانی

سالینا خداداگان پانیذ ستایشگر

سوگل عطاللهی پرستو کاظمی

عطیه کریم نژاد آتنا محمودی

روژینا معصومی عسل نوری

عسل وصالی

رتبه اول پایه هفتم

مرسده اعلم ثنا بیدخام 

ملینا پروانه - ریحانه جنگجوی

آرمیتا حوان جاویدان پانیذ خادم پور

رایحه رستمی الیسا عسگری

 مبینا فخری مقدم - یگانه نیکزاد فرخی

رتبه دوم پایه هفتم

فاطمه آب پرور درسا ازقندی

شیدا افشاری نژاد ملیکا ترکمان

 ریحانه حسنوند - دیبا خطیب لو

 کیانا درویشی سارا شیخ الائمه

درسا شیر محمدی نگین عزت کمالی  هیوا معمار

رتبه سوم پایه هفتم

عرفانه باقریان سارا خان شعبانی

 سارا ده دست - شقایق سامری

 نارین فرهمندیان هلینا مساح

آوا معظمی گودرزی

 
 
*********************************************************

افتخار آفرینان ورزشی - دانش آموزان عزیز در سطح منطقه:

دنیا نقیبی  : رتبه 3 در رشته شنا قورباغه

نیکی مجلسی – شیوا وفادار – غزل رضایی : رتبه 2 رشته صحرانوردی گروهی

نیکی مجلسی : رتبه 1 صحرانوردی فردی

سایه سعادت – هستی قدیری – آریانا قدیری : رتبه 3 رشته بدمینتون گروهی

آرمیتا شاه حسینی: رتبه اول رشته کاراته

یگانه سلیمی: رتبه دوم رشته کاراته

*********************************************************

افتخار آفرینان علمی - فرهنگی - هنری - دانش آموزان عزیز:

ساغر توفیقیان : مقام دوم رشته احکام

مریم خاکی : مقام سوم رشته قرائت قرآن

کیمیا اصغرپور : مقام دوم رشته صحیفه سجادیه

الهه حسینی : مقام دوم رشته مفاهیم قرآن

صدف مثنوی : مقام اول رشته نقاشی

شایا حاتمی: مقام اول رشته نقاشی با رنگ روغن

مریم خاکی: مقام اول رشته مینا کاری

الینا الفت: مقام اول رشته ویالون

نیکی مجلسی : مقام اول فلوت

سارینا عرب: مقام اول ویالون سل

مقام اول منطقه در رشته سرود

مقام اول منطقه در رشته تئاتر

 
   
  پیام رسان  
گیرنده
   
  تازه ترین اخبار خبرگزاری ها  
بیشتر ...
   
  پرسش و پاسخ  
   
  بازی آنلاین  
   
  اوقات شرعی  


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
   
  لغت نامه  

   
  حدیث روز  
   
  تعداد بازدید کنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
   
  وضعیت آب و هوا  


 -  ° 

جزئیات
   
  تاریخ و ساعت  
دوشنبه, ۰۵ فروردین ۱۳۹۸

   
  سایتهای مفید